Logo Buurtacademie zonder rand

Conciërge / Montessori Kindcentrum Anne Frank
Vacaturenummer: 003 - 19
Organisatie: Montessori Kindcentrum Anne Frank
Functie: Conciërge
Taken:

De taken die uitgevoerd gaan worden zijn:

  • vaatwasser in en uitpakken 
  • de wasmachine en droger  bedienen
  • licht schoonmaakwerk als een keuken schoonhouden
  • prullenbakken legen
  • kopieerwerk
  • lamineerwerk
  • koffie en thee verzorgen voor bezoekers
  • bijhouden van een magazijn

Een vereiste is, dat u het leuk vindt om in een school te werken met kinderen van 4 t/m 12 jaar oud.

Tijdsduur en tijdstippen: Onze voorkeur gaat uit naar minstens 4 ochtenden van 8 tot 12 uur. Meer uren kunnen in overleg.
Aanvullende informatie: De Anne Frank Montessorischool is een school in de wijk De Ooi in Doesburg. Alle kinderen zijn van harte welkom op onze school. De kinderen komen uit alle lagen van de bevolking. De school is er voor de kinderen, hun ouders/verzorgers, het team en iedereen die zich betrokken voelt bij onze school. De kinderen komen uit heel Doesburg en uit omliggende dorpen. In de visie staat beschreven dat wij alle kinderen een plezierige, veilige, uitdagende en rijke leef- en leeromgeving bieden, waarin alle kinderen worden geaccepteerd en erkend. Wij geven kinderen ruimte en eigenaarschap. We luisteren naar ze en helpen ze om goede keuzes te maken. We vinden dat je iedere dag aandacht moet besteden aan het omgaan met elkaar, met besef voor normen en waarden. Elk kind is uniek en elk kind heeft talent. Wij leren kinderen om met zelfvertrouwen en discipline hun talenten in te zetten, zodat zij kunnen uitblinken. We leren ze om zowel als individu, als in samenwerking met elkaar zaken voor elkaar te krijgen. Het kind staat bij ons centraal en mag het eigen leerproces mee bepalen.
Werkomstandigheden: U werkt in een leuk team.
Informatie:

Martijn Helmers, (MKC) Montessori Kindcentrum Anne Frank, 0313 - 47 64 07

Forsythiastraat 1, 6982 BA Doesburg

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

of

Vrijwilligersvacaturebank Buurtacademie Doesburg

Gerti Bregulla

De Linie 4, 0313 – 71 24 00 / 71 24 03

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Top